ROK SZKOLNY 2016/2017

KLASA  I

Wychowawca - Gertruda Falana 

1. Falana Nikola

2. Janowski Hubert

3. Lora Mateusz

4. Musiał Alicja

5. Niedźwiedzki Adam

6. Niedźwiedzki   Jan

7. Rokosza Ewa

8. Szydlik Kornelia

9. Pośpiech Oliwia

10. Zalas Bartłomiej

KLASA  II

Wychowawca - Katarzyna Rosa

1. Berski Jakub

2. Chaś  Marta

3 Chmielwski Piotr

4. Dąbrowska Dominika

5 Dworak  Wiktoria 

6 Flasza Katarzyna

7 Franczyk Zuzanna

8 Gabryś Antoni

9. Gościński  Norbert

10. Janicki Bartosz

11. Jeziorski arkadiusz

12Konieczek Jakub

13 Małucka Maja

14. Oberska Anna.

16 Piasecki Michał 

17 Prudło Kaja

18 Rok  Anna

19 Sroka Michał

20 Szczepańska Karina

21 Zasada Marta

 

KLASA IIIa

Wychowawca -Bozena Oberska

1. Bąk Igor

2. Bus Adam

3. Chaś Jacek

4. Jastrzębska Weronika

5. Jedrzejczyk  Michał

6. Konieczek  Emilia

7. Korgól Jakub

8. Kozioł Filip

9. Musiał  Sandra

10. Mysłek Mateusz

11. Niegowska Amelia

12 Olborski Krzysztof

13. Piasecki  Bartosz

14. Radzik Dawid

15 Sobczyk Zuzanna

16. Sokolińska Lena

17. Stanek Kamila

18. Stanek  Wojciech

19. Stępień  aleksandra

20.  Wierzbicki Sebastian

21. Żółtowska  Maja

 

KLASA IIIb 

Wychowawca -Magdalena Dąbrowska

1. Bąk  Weronika

2. Bus  Aleksandra

3. Franczyk Maksymilian

4machnik Natalia

5 Mirowski Jakub

7 Naowakowski Marcin

7 Połacik Alan

8 Szczepańska  Katarzyna

9 Zaborski  Wiktor

10 Zalas Paweł

 

KLASA  IV

Wychowawca -  Sylwia Kudrzyn

1.  Bąk  Magdalena  Karolina

2.  Bus Krystian Hubert

3.  Chaś Weronika Jadwiga

4.  Górski Paweł Piotr

5.  Groszek Patryk Marek

6.  Grzyb Kacper Krzysztof

7.  Janicka Aleksandra Dorota

8.  Kluba Kacper Mateusz

9.  Kowalski Igor Maciej

10.  Łątka Krystyna Alicja

11.  Łęgowik Nikola Oliwia

12.  Machnik Bartłomiej Miłosz

13.  Niedźwiecki Jakub Jan

14.  Niedźwiedzka Aleksandra Aneta

15.  Niedźwiedzka Zofia Magdalena

16.  Nowakowska Kinga  Magdalena

17.  Pasek Paulina Anna

18.  Rumin Konrad Stanisław

19.  Stępień Emil Dominik

20.  Zalas Paweł

 

 

 

KLASA V

 

Wychowawca - Agata Stacherska

1..  Bus Michał Kamil

2.  Chrząszcz Łukasz  Piotr

3.  Falana Amelia Małgorzata

4.  Flasza Maciej Jacek

5.  Marciniak Roksana

6. Zasada Emilia

 

  

KLASA VI

 

 

Wychowawca - Ewelina Kuś-Kręciwilk

 

1.  Banaszczyk Oliwia Wiktoria

2.  Błażejewska Agata

3.  Bus Wiktoria Sandra

4.  Ciszewski Filip Roman

5.  Dworak Igor Konrad

6.  Kamiński Adrian Mariusz

7.  Kluba Wiktoria Paulina

8.  Nowakowski Kacper Jakub

9.. Olborska  Małgorzata

10.Oberski Paweł Robert

11.Olak Kacper Krzysztof

12. Piasecki Paweł Jarosław

13.  Roczek Julia Maria

14. Sadziak Martyna Marzena

15. Siwek Dawid Rafał

16.Stępień Eryk  Waldemar

17.Szczepański Kacper Edmund

18.Wolska Aleksandra Katarzyna

19..Zaskórski Karol Józef

20. Olczyk Kacper

 

ABSOLWENCI 2016

 

Wychowawca - Sylwia Kudrzyn

  1. Bakalarz Karolina
  2. Barczyńska Dominika
  3. Cichocki Konrad
  4. Cichocki Marcin
  5. Dworak Norbert
  6. Górski Kamil
  7. Grzyb Sandra
  8. Kamecka Wiktoria
  9. Kołodziejczyk Łukasz
  10. Kościołek Damian
  11. Kowalska Patrycja
  12. Łabęcka Weronika
  13. Ławniczek Paulina
  14. Łęgowik Łukasz
  15. Makówka Cezary
  16. Małota Dawid
  17. Marciniak Patrycja
  18. Niedźwiedzki Adam
  19. Niegowska Patrycja
  20. Olborski Michał
  21. Drogosz Jakub
  22. Stępień Weronika
  23. Stypka Anna
  24. Utratny Katarzyna
  25. Zaskórski Jakub

 

ABSOLWENCI 2015

 

Wychowawca  - Agata Stacherska

1.  Bąk Łukasz

2.  Korgól  Nikola

3.  Kubica  Mariusz

4.  Kowalska  Izabela

5.  Machnik  Łukasz

6.  Młynarczyk  Wiktoria

7.  Pośpiech  Zuzanna

8.  Rumin   Bartosz

9.  Sadziak  Dawid

10.Serwatka  Wiktoria

11 Soliński Bartłomiej

12. Stanek Kinga

13.Stypka  Aleksandra

14.Suszczyk  Daniel

15.Zalas Weronika

 

ABSOLWENCI -2014r

 

Wychowawca -  Aleksandra Lisowska

1.  Cichocki  Patryk

2.  Górecka Karolina

3.  Jędrzejczyk Jakub

4.  Kubica  Katarzyna

5.  Konieczek  Michał

6.  Kowalska  Weronika

7.  Nowakowski Jakub

8.  Ociepa  Mateusz

9.  Olak Bartłomiej

10. Olborski  Daniel

11. Piasecki Dawid

12. Serwatka Patrycja

13. Sobczyk Maciej

14. Sokolińska  Natalia

15. Szymala Michał

16. Tąder  Wiktoria

17. Utratny  Szymon

 

 

 

Środa, 1 Kwietnia 2020

MEN

EDU

EDUSEK

SIEC

BIP